sobota, 6 października 2012

Wyniki testowania: Beauty Line - DR BARDADYN

ZPC Otmuchow
dr Bardadyn


Dziękuję Bardzo powyższym Firmą za możliwość przetestowania ich produktów !!!


Od bardzo dawna znam produkty z Otmuchowa... zresztą uwielbiam tą miejscowość, a Święto Kwiatów w czasie mojej młodości był jedyną imprezą, gdzie co roku spędzałam miłe dni na zabawach w owym mieście  Co nie Błotnico? :-)))
Uwielbiałam i nadal je kupuję - żelki Gumbole, galaretki w cukrze, a chrupki Bingo - kto ich nie zna!!!

A produkty z Odry...
Wszyscy uwielbiają ich chałwę.... mniam. Krówki, Irysy, Trufle, galaretki Opolanki... piszę i ślinka aż cieknie.
Zapraszam na ich stronę : http://www.odra.com.pl/pwc-odra

Nawiązując współpracę z nimi otrzymałam mega paczuszkę:


Zawartość paczki to display chałwy mleczno-sezamkowej i  produkty musli z serii Beauty Line z firmy Otmuchów. Są to produkty które będą dopiero wchodziły na rynek, więc jestem jedną z testerek zupełnej nowości :-))
 
Jak można wyczytać z ich strony:

" Marka TO EAT - DR BARDADYN powstała jako efekt wielomiesięcznej współpracy pomiędzyZPC Otmuchów S.A. - wiodącym producentem wyrobów śniadaniowych oraz dr Markiem Bardadynem ekspertem w zakresie odżywiania i profilaktyki schorzeń cywilizacyjnych.Produkty kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych zdrowym sposobem odżywiania.
W ramach marki TO EAT - DR BARDADYN funkcjonować będą 4 linie produktów, dedykowane osobom o konkretnych potrzebach żywieniowych. Każda z linii to gotowy, zróżnicowany pod względem smakowym zestaw wzajemnie się uzupełniających produktów, do stosowania codziennego. Produkty TO EAT - DR BARDADYN, przy zachowaniu zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia, same mogą stanowić pełnowartościowe posiłki.
Żywność pod marką TO EAT - DR BARDADYN to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu, które poszukują produktów zdrowych, ale jednocześnie wygodnych i gotowych do spożycia.
Dzięki unikalnej kompozycji najwyższej jakości naturalnych składników: pełnoziarnistych zbóż oraz suszonych owoców, powstały produkty szczególnie cenne dla osób dbających o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Wysoka zawartość naturalnych składników odżywczych znajdująca się w składzie TO EAT - DR BARDADYN pozwala szybko zaspokoić głód i dostarczyć organizmowi duże dawki niezbędnych substancji odżywczych takich jak miedź, magnez, żelazo, cynk oraz witaminy z grupy B.
Wszystkie produkty są smaczne, zróżnicowane pod względem składu i łatwe w przygotowaniu. Można je zabrać do pracy, do szkoły czy w podróż - dostarczą energii na wiele godzin, będąc jednocześnie wspaniałym uzupełnieniem codziennej diety w wiele witamin i składników odżywczych.
To najskuteczniejszy sposób, aby ograniczyć apetyt na bezwartościowe posiłki i puste kalorie!
Zainteresuj się zdrowym sposobem odżywiania! Stosowanie się do zasad naturalnego stylu życia pozwala zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób cywilizacyjnych, a także stwarza najlepsze warunki do pełnego wykorzystania potencjału, jaki tkwi w każdym z Nas.

TO EAT - DR BARDADYN - tylko naturalne składniki, bez dodatku sztucznych aromatów, barwników i substancji wzbogacających "


A co na to wszystko Ja:
 Interesujące opakowanie... rzuca się od razu w oczy. I w końcu znalazłam musli - nie ulepek. Jadam takie produkty już od dawna, bo lubię. Niestety zawsze czuję więcej cukru niż zboża. Jak czytam w składzie, owszem jest cukier - ale trzcinowy, płatki wielozbożowe, w tym błonnik owsiany, płatki jęczmienne żytnie, słonecznik, papaję, morele, ananas. 
Nauczona na innych musli, stwierdzam - pierwsze łyżki dziwnie smakują, ale potem już jest super. Na talerzu nie jest kolorowo, ale brązowawo. Ale przecież nie o to chodzi, grunt że samo zdrowie :-)


Musli w domu jadłam z ciepłym mlekiem, a w pracy z jogurtem naturalnym. 
Na pewno jedząc te produkty otrzymują Państwo pełnowartościowy posiłek. Jest naprawdę sycący.


A jeśli chodzi o batony. To największymi smakoszami okazały się moje dzieci i chyba nic więcej nie muszę dodawać:
Pomysł trafiony!! Otrzymane produkty bardzo smaczne i sycące.

Ja bardzo czekam na linię Detox.

Niestety nie dostałam informacji od kiedy rusza sprzedaż na większą skalę i jaka będzie ich cena. Ale czuję, że marka będzie miała liczną rzeszę zwolenników.

A smak Chałwy - chyba nikomu nie muszę opisywać. Jest cudowna...

Na dzień dzisiejszy to tyle... ale szykuję niespodziankę z udziałem chałwy, ale muszę wygospodarować większą ilość czasu... więc do zobaczenia :-))PS. Produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym www.luxdelikatesy.pl.
Baton 2,39 zł a musli 17,99 zł za 375g

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję.
Im więcej, tym bardziej chce mi się tu pisać :-)