środa, 23 maja 2012

Super nagrody na Dzien Dziecka z Familie.pl


Na Dzień Dziecka super akcesoria dla Twojej pociechy!

Sklep internetowy ZoltaZebra.pl zaprasza wszystkich rodziców do fantastycznej zabawy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami! Na zbliżający się Dzień Dziecka mamy dla Waszych pociech:
Zestaw superanckich sztućców dla dzieci niemieckiej firmy Auerhahn.
Zestaw wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i porcelany. Dzięki temu, że kształty poszczególnych elementów nie mają ostrych krawędzi, nasze dziecko będzie bezpiecznie uczyć się poslugiwac sztućcami.
Dodatkowo każdy uchwyt został ozdobiony kolorową grafiką, która z pewnością zainteresuje malucha i zachęci go do jedzenia. Dopełnieniem kompletu sztućców jest zestaw porcelanowych naczyń zdobionych tym samym motywem co sztućce. Teraz twoje dziecko z uśmiechem będzie czekalo na każdy posiełk.
Skład zestawu: miseczka, talerzyk, kubeczek, łyżka, łyżeczka deserowa, nóż, widelec, plecak
MILA zestaw śniadaniowy Toor o wartości 129 PLN

Niezwykły zestaw śniadaniowo-obiadowy dla dzieci i wszystkich miłośników piłki nożnej, który zapewni mnóstwo pysznej zabawy podczas posiłku. Wykonany z najwyższej jakości porcelany. Całość zapakowana w poręczny kuferek-walizkę, która pozwoli zabrać ze sobą zestaw w każdą podróż.
W zestawie znajduje się: talerzyk, miseczka, kubek, jajecznik i kuferek.
RUSHBROOKES – Fartuszek dziecięcy zmywalny o wartości 89 PLN

Dziecięcy fartuszek kuchenny w zdobiony w superanckie wzory lody i owoce.Wykonany jest z tworzywa PCV, dzięki czemu wystarczy przetrzeć go szmatką aby był znów czysty. Dzięki regulowanym paskom można bez problemu dopasować go do rozmiaru dziecka.
RUSHBROOKES Fartuszek dziecięcy zmywalny lody.

Aby móc otrzymać jedną z wyżej prezentowanych nagród wystarczy:

1.    Zostać fanem ("Polubić") stronę:2. Wybrać na stronie http://zoltazebra.pl/c/29/dzieci.html  gadżet z którym Twój maluszek najchętniej jadłby śniadanko, obiadek czy kolację a następnie umieścić jego nazwę i/lub zdjęcie oraz uzasadnienie wyboru Twojej pociechy w wątku:


3. Przesłać na adres konkurs@familie.pl wiadomość e-mail zatytułowaną „ZoltaZebra.pl na Dzień Dziecka” i zawierającą Twoją nazwę z FaceBooka oraz z Familie.pl.
Na wszystko macie czas do 31 maja 2012!
UWAGA! Aby móc otrzymać nagrodę podaj swoje poprawne dane: imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu w zakładce „Dane osobiste” na Familie.pl.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję.
Im więcej, tym bardziej chce mi się tu pisać :-)