wtorek, 8 września 2015

Wyniki testowania - Środki czystości TYTAN


Jakiś czas temu otrzymałam do przetestowania od Firmy Tytan  taką oto paczuszkę.


 I jak pisałam Wam wcześniej, przez mojego zepsutego kompa, wszystkie zdjęcia utraciłam. Dobrze, że zrobiłam zdjęcie paczuszki komórką :-)
Ale wszystko musiałam przetestować jeszcze raz.

Na początek użyłam Płynu do mycia uniwersalny Tytan

Opis ze strony:
Uniwersalny płyn do mycia Tytan koncentrat jest produktem tworzącym z mleczkami do czyszczenia rodzinę środków uniwersalnych. Skuteczność działania wynika z umiejętnie dobranych składników, które dokładnie czyszczą głęboko osadzony brud.Posiada świeży zapach, nadaje poczucie czystości, przeznaczony jest do mycia podłóg, glazury, kuchenek, zlewozmywaków, umywalek i innych powierzchni zmywalnych.


Jest to koncentrat, więc wystarczy naprawdę niewiele, aby posprzątać cały domI tak jak Wam pisałam, w kuchni mam piec, więc tłuste plamy połączone z sadzą nie zawsze ładnie schodzą. Wyczyściłam wszystkie szafki bez większego problemu, następnie umyłam ramy okienne, podłogi. W domu było czysto a zapach lawendy unosił się długo w domu.

Cena za 1 kg to około 5,70 zł, tak że dla mnie super, jak codziennie, a nieraz kilka razy dziennie przy dzieciach trzeba myć podłogę


Jak już umyłam ramy okienne, to i szyby też :-)
Zastosowałam do tego Płyn do Szyb Antypara Tytan


Opis ze strony:

Płyn do mycia szyb Tytan nanotechnologia to doskonały środek do mycia szyb, luster, ekranów, płytek ceramicznych i innych powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, tłuste plamy pozostawiając lśniące, pozbawione smug powierzchnie oraz świeży zapach. Dodatkowe substancje w płynie zapobiegają osadzaniu się pary na szybach i lustrach.
Płyn, który ma rozpylacz spieniający i opakowanie 750 g sprawiają, że i na tym zaoszczędzę i nie będę musiała co chwila kupować. Kilka psików, machnięć ściereczką i okna umyteNa dodatek ma zapach kwiatów, który długo się utrzymuje. 
Tak więc, w połączeniu z moją umyta kuchnia - w domu miałam kwiatowe zapachy :-)


Cena to około 4,80 za 750 ml

Tytan Antytłuszcz już znałam, bo właśnie od Firmy Tytan go wygrałam, w ich konkursie na Facebooku - opisywała go tutaj:


więc ponownie nie będę o nim pisać. Ponieważ już jeden mam, drugi otrzymała moja koleżanka, która lubi przypalać nawet wodę ;-)

Opis ze strony:

Płyn czyszczący Tytan super uniwersalny dzięki opracowaniu specjalnej receptury i zastosowaniu rozpylacza usuwa łatwo, szybko i skutecznie wszelkiego rodzaju zabrudzenia z powierzchni zmywalnych w całym domu. Teraz możesz mieć jeden środek, który poradzi sobie z wieloma zadaniami. Sprzątanie stanie się wygodniejsze, a w dalszym ciągu skuteczne.
Płyn czyszczący Tytan Super Uniwersalny, na pewno na długo zagości w moim domu. Podręczna buteleczka ze spryskiwaczem jest świetnym środkiem czyszczącym, a te zapachy kwiatowe.... uwielbiam je :-)

Zawsze mam ja pod ręką, gdy potrzebna szybka pomoc 


cena to około 8 zł za 500 gNastępny produkt to:

Opis ze strony:
Żel do mycia łazienek Tytan kamień i rdza skutecznie usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest na powierzchnie z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki kuchenne), glazury, umywalki, wanny, szkła, plastiku (kabiny prysznicowe), armatury łazienkowej i inne. 

Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży morski zapach.
Dzięki opracowaniu specjalnej receptury stosowanie preparatu jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia siły. Naniesiony na zabrudzoną powierzchnię szybko rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i po spłukaniu wodą pozostawia lśniące pozbawione smug i zacieków powierzchnie.

Jedno polanie kranu i wanny a po chwili wszystko czyste. I wiecie co? Znowu będę się powtarzać.. też ładnie pachnie, choć już nie tak kwiatowo jak poprzednie

Cena to 6 zł za 500g butelkę

Otrzymałam jeszcze:Opis ze strony:

Płyn do czyszczenia szyb kominkowych i grilla Tytan jest specjalistycznym preparatem, który łatwo czyści i usuwa przypalenia powstałe na powierzchniach szyb kominkowych, rusztów, patelni, rondli, grilli, naczyń emaliowanych, ceramicznych, żaroodpornych i ze stali szlachetnej oraz w piekarnikach i kuchniach mikrofalowych. Nie zaleca się stosowania do powierzchni lakierowanych, aluminiowych oraz miedzianych. Na powierzchniach budzących wątpliwość przeprowadzić próbę w miejscu mało widocznym.

Grilla ani kominka nie posiadam, ale przypalone garnki i patelnie posiadam... Tylko czy wieloletnie przypalanie zejdzie?

Nie wiem, czy widzicie różnicę.. ale po pierwszym użyciu widać zmiany, niewielkie, ale są. Przypominam, że te garnki mają troszkę lat, więc i przypalenia też
Na bokach spodu i na środku zeszło :-)

Cena środka to 8,50 za 500g


Jeszcze był Płyn do WC... ale nie mogę dostać tego zapachu... a szybko się zbył :-(
Ale opisać mogę :-)

Zdjęcie ze strony sklepu:

Opis ze strony:


Płyn do mycia WC Tytan jest środkiem, który ze względu na swoje
właściwości bakteriobójcze (decyzją Ministra Zdrowia uzyskał pozwolenie
na obrót produktem biobójczym nr 3980/10) doskonale czyści oraz
dezynfekuje muszle ustępowe, pisuary, umywalki i inne ceramiczne
urządzenia sanitarne. Usuwa osad kamienny, rdzę, brud i przykry zapach.
Zawiera do 15% wagowych kwasu fosforowego.
Właściwa konsystencja płynu ułatwia utrzymanie czystości bez
konieczności szorowania. Nawet z pionowych powierzchni preparat spływa
bardzo wolno wydłużając czas działania. Odpowiednio wyprofilowana szyjka
umożliwia nanoszenie płynu w miejsca trudno dostępne.


Cena to około 7 zł za 700g

Płyn do WC Tytan często używam, bo akurat w naszych sklepach jest dostępny. Zapachów i kolorów jest do wyboru :-)


Ja na pewno będę szukać w sklepach środków Tytan, bo są tanie i skuteczne i prześlicznie pachną :-)
Zapraszam na stronę producenta:

http://unia.pl/

oraz na ich Fanpage:


4 komentarze:

Za każdy komentarz z góry dziękuję.
Piszcie, bo to mobilizuje mnie do dalszej pracy :)

Im więcej komentarzy, tym większe zainteresowanie Firm - pamiętajcie :-)