wtorek, 15 września 2015

Ruszyła II edycja programu Domestos - Wzorowa Łazienka
Wzorowa Łazienka

Ruszyła druga edycja programu marki Domestos


1 września ruszyła druga edycja ogólnopolskiego programu edukacyjno-społecznego oraz konkursu pod hasłem „Wzorowa Łazienka”. Akcja adresowana jest do dyrektorów, kadry nauczycielskiej i uczniów szkół podstawowych. Poza zdobyciem przez dzieci cennej wiedzy nt. zasad higieny, szkoły mogą wygrać remont szkolnej łazienki o wartości 30 tys. zł, a także roczne zapasy środków czystości marki Domestos.

Od pierwszego września 2015r. na stronie internetowej www.wzorowalazienka.pl  rusza głosowanie internetowe na najlepszą szkołę. Każdy dyrektor szkoły podstawowej w Polsce ma prawo zgłosić placówkę do udziału w konkursie wysyłając wiadomość email do organizatora, który udostępni link umożliwiający logowanie do specjalnie przygotowanej aplikacji. Kreatywne zadanie konkursowe ma na celu zaangażować uczniów oraz pobudzić ich wyobraźnię – za pomocą swoich projektów muszą zaprezentować idealną, wzorową, szkolną łazienkę. Do konkursu można zgłaszać prace plastyczne, opowiadania, a nawet piosenki czy mini przedstawienia – w końcu wyobraźnia najmłodszych nie ma granic. Każda praca powinna zostać umieszczona w galerii szkoły na stronie konkursowej. Ilość głosów internautów oddanych na najlepszą szkołę pozwoli wytypować tegorocznego zwycięzcę konkursu.

Swoim szkołom kibicują nie tylko uczniowie i nauczyciele. Projekt angażuje całe społeczności lokalne, które przyłączają się do akcji, bo wiedzą, że każdy głos ma znaczenieJa już przekazałam tę informację do naszej Dyrektorki Szkoły i mam nadzieję, że z tej okazji skorzysta :-)
 My też możemy pomóc zamienić szkolne toalety we wzorowe łazienki oraz wesprzeć edukację najmłodszych na temat zasad higieny. Wystarczy kupić dowolny produkt marki Domestos, aby wspomóc remonty łazienek w polskich szkołach. Każdy kupiony produkt to szansa na kolejny remont szkolnej łazienki. Warto o tym pamiętać robiąc zakupy w pobliskim sklepie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję.
Im więcej, tym bardziej chce mi się tu pisać :-)