piątek, 3 lipca 2015

Wyniki testowania – Odżywka do paznokci – SMOOTHING BASE NAIL FOUNDATION Golden Rose

Gdy zobaczyłam do testowania  odżywkę  - pomyślałam, coś dla mnie, zapisałam się i właśnie testuję ją. Mam taka pracę, że chyba nigdy nie będę miała ślicznych, długich paznokci, ale od teraz nie będę miała nierównej płytki :-) 

I tak otrzymałam swoja paczuszkę:Golden Rose Nail Expert Smoothing Base Nail Foundation
 Opis ze strony producenta:   Kompleksowa i zaawansowana formuła składników mineralnych oraz  roślinnych komórek macierzystych zapewnia aksamitny i gładki wygląd Twoich paznokci. Dzięki zawartości minerałów preparat zakrywa w jednej chwili rysy i niedoskonałości na powierzchni paznokci. Zaawansowana formuła opatentowanych składników zawierających antyutleniacze, witaminy (E, C), komórki macierzyste róży i gruszki wspiera procesy anty-utleniania i zatrzymuje przedwczesne ubytki keratyny. Pokrywa przebarwienia i zażółcenia paznokcia. Nadaje im zdrowy wygląd. Zapewnia gładką warstwę i przedłuża trwałość nałożonego lakieru.Sposób użycia:Nakładać na czyste i niepomalowane paznokcie.Nakładać jedną warstwę jako baza pod lakier chroniąca paznokcie i wyrównująca ich powierzchnię.Nakładać dwie warstwy na niepomalowane paznokcie aby uzyskać naturalny efekt.
Odżywka pachnie jak wszystkie lakiery, ma kolor mleczno-różowy.Po nałożeniu pierwszej warstwy nie zauważyłam znacznej różnicy, ale druga warstwa sprawiła, że bardzo spodobały mi się moje paznokcie. Stały się lśniące i nie widać było już tych moich nierówności na płytce. I wiecie co, tak mi się podoba ten naturalny wygląd , że już nie nakładałam żadnego lakieru i chodziłam tak:-)
Ma dobra konsystencję i pędzelek, świetnie się więc nakłada, nie pozostawia sług, szybko wysycha

Mimo, że chodzę bez lakieru,  musiałam i spróbować z lakierami, w końcu testujęjakieś marne te zdjęcia, lakier się odbija :-/

Odżywka spisał się na 6
Na prawdę mam śliczne paznokcie, takie równiutkie

Niestety nie mam porównania, bo nigdy nie stosowałam bazy pod lakier... ale widzę, że chyba czas najwyższy :-)

Polecam

Cena za 11 ml to około 11 zł, więc podobnie jak inne odżywki
Zapraszam na KobietaMag.pl, zapisanie się i zgłaszanie do testowania :-)

http://kobietamag.pl/testy/


1 komentarz:

Za każdy komentarz z góry dziękuję.
Piszcie, bo to mobilizuje mnie do dalszej pracy :)

Im więcej komentarzy, tym większe zainteresowanie Firm - pamiętajcie :-)