niedziela, 22 lipca 2012

Wyniki testowania miseczki i łyżeczek z MAMbaby

Dziś wyniki testu od razu dwóch produktów, gdyż są ze sobą powiązane:1. Miseczka MAM Baby's Bowl

oraz


2. MAM Soft Spoon SetJuż mieliśmy podobną miseczkę z gumką, która trzyma się stołu. Ale ta jest o wiele mocniejsza. Asia tamtą bardzo szybko odrywała i jedzenie latało po mieszkaniu. A tu... była wielka niespodzianka :-)) Wielkim plusem jest dla mnie zamknięcie. Sprawdziło się nam to na naszym urlopie. Moje dzieci szalały z babcią na basenie, a ja nałożyłam do miseczki obiadek i bez większego problemu zaniosłam go i nic nie wyleciało :-)
A z myciem - żadnego problemu. Wszystko rozkłada się na części pierwsze:


Największą radochą z produktów MAMbaby które otrzymaliśmy do testowania okazały się łyżeczki. Wyglądem podobne do innych łyżeczek dla dzieci, twarda część do trzymania, nakładająca z miękkiego materiału, niestety - ale o tym później.Ale chyba jako jedyne na rynku wskazują, czy jest już odpowiednia temperatura jedzenia. Od razu przystąpiliśmy do testu. Do pojemnika nalałam gorącą wodę i patrzcie...... cudo :-))


Dzieci oszalały na ich punkcie. Każda osoba co przyszła musiała obejrzeć pokaz właściwości "Magicznych łyżeczek"
Minusem łyżeczek jest materiał z którego jest wykonana końcówka nakładająca. Otóż po kilku obiadkach stwierdziłam, że są na nich same ząbki mojej Asi. Ona uwielbia wszystko gryźć. Mam nadzieję, że nie odgryzie tego

Mimo tego, na stałe już nam towarzyszą. Poniżej - Jemy kartofelki ze śmietaną :-)


Podsumowując
Miseczka super wytrzymała, polecam każdej mamie, której dziecko zaczyna przygodę z samodzielnym jedzeniem. Łyżeczki, wielka zabawa, polecam dla wszystkich dzieci, a i młodym rodzicom, którzy boją się, że może się dziecko oparzyć jedzonkiem.

Linki do produktów:

miseczka
http://sklep.mambaby.pl/produkty_mam_babys_bowl.html

łyżeczki
http://sklep.mambaby.pl/soft_spoon_set.html

Pamiętajcie, że na stronie głównej macie baner, który przenosi Was na stronę MAMbaby i możecie mieć 20% zniżki jak ich polubicie :-)) lub kliknijcie tu : https://www.facebook.com/MAMPoland


3 komentarze:

 1. długo czekałas na paczkę?

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?filter=yeeel jak byś mogła to zagłosuj 3 razy na dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Paczka przyszła bardzo szybko w ciągu, z tego co pamiętam, 2 dni.
  i oczywiście zagłosowane :-))

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję.
Im więcej, tym bardziej chce mi się tu pisać :-)