czwartek, 4 maja 2017

Zakochana po uszy w Aloesie :-) ALOE VERA FOREVER

Nie raz Wam pisałam, że aloes u mnie gości od lat.
Na moim parapecie rośnie od wieków i w razie bólów np.haluksów robimy sobie z mamą okłady. Sąsiadka zawsze do nas przychodziła po liście, bo sobie robiła miksturę do nacierania.

Jak koleżanka pokazała mi produkty FOREVER zakochałam się w nich po sam czubek głowy a nawet dalej ;-)

Na początku nie chciałam wchodzić w ten biznes, bo wiadomo Aloes drogi, więc nie wszystkich stać. Ale jak się okazało, było to moje błędne myślenie. Wystarczyło, że ktoś zobaczy jak u innego zadziałał i interes powoli się rozwija. Najczęściej idzie Aloes do picia oraz galaretka aloesowa na rany, trądzik, oparzenia, na bóle gardła, żylaki.

Ostatnio sprzedaje się też zestaw Clean 9, jest to program oczyszczający, trwający tylko 9 dni, którego skutkiem uboczym jest utrata wagi do 3 kg. I wiecie co, jak zobaczyłam jak moje znajome wyglądają po nich, jak pozbyły się zbędnych centymetrów i kilka kilo postanowiłam i ja spróbować, bo wciąż nie cierpię mojego brzucha, który mimo licznych diet nie chce zniknąć. Zestaw sporo kosztuje, ale jakby się chciało kupić te wszystkie produkty osobno wyszło by jeszcze drożej, ale jak widziałam jak to działa, to odkładałam na niego :-)

Tu macie link do strony FOREVER z produktami. 


Rejestrując się na stronie od razu możecie zakupić sobie produkty z 15% zniżką, tylko należy mieć zamówienie na 250 zł, bo taka jest minimalna kwota.

Jeśli chcecie zakupić tylko 1 rzecz, to zapraszam na PW, to się jakoś umówimy na dostawę.


Będę też opisywać produkty tej Firmy, w końcu testuję i opisuję, więc może i Was na nie namówię, bo naprawdę warto.


Zapraszam również do polubienia mojej strony na FB, gdzie nieraz będą jakieś promocje ;-)
2 komentarze:

Za każdy komentarz z góry dziękuję.
Piszcie, bo to mobilizuje mnie do dalszej pracy :)

Im więcej komentarzy, tym większe zainteresowanie Firm - pamiętajcie :-)