czwartek, 10 listopada 2016

Do przetestowania Belriso ZottDo przetestowania Belriso Zott na trnd.

Biorąc udział w projekcie, otrzymasz zestaw Ambasadora i zwrot kosztów za zakup 32 deserów Belriso
Czas na zgłoszenie masz do 23 listopada!


https://www.trnd.com/pl/projekty/belriso/informacje-o-projekcie3 komentarze:

  1. Udział w projekcie testowania Belriso to czysta przyjemność! :) Ja oraz część osób, którym podarowałam Belriso - jedliśmy je po raz pierwszy. Dla mnie genialne! - często nawet o wiele lepsze niż jogurty. Po zakończeniu projektu z pewnością będę po nie sięgać :) Belriso Winter = mega mniam! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Desery Belriso to rozkosz dla podniebienia. To zdrowa przekąska, która z pewnością zaspokoi podniebienie małych i dużych. Desery Belriso to spora dawka energii w szkole jak i w pracy. Wachlarz smaków jest bardzo duży. Dla mnie najlepszy wariant to wersja HOT. Desery Belriso są godne polecenia ze względu na jakość, smak i dobrą cenę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Desery to najlepsza przekąska jaką miałem okazje zjadać. Nie tylko szybko zaspokajają głód, ale również ochotę na coś słodkiego. Są pożywne, sycące, a co najważniejsze smaczne. Wśród moich znajomych nie zdarzyła się osoba, której by nie smakowało Berliso. Każda jedna osoba była pod wielkim wrażaniem. Dla mnie osobiście najbardziej smakowała krówka, zaś moim znajomym Hot Winter.

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuję.
Piszcie, bo to mobilizuje mnie do dalszej pracy :)

Im więcej komentarzy, tym większe zainteresowanie Firm - pamiętajcie :-)